Porselen Diş Kaplama Ataşehir

Dişler, ağız içerisindeki en önemli yapılar olarak hem detaylı bir şekilde beslenebilmede hem de sağlıklı bir şekilde gülümseyebilmenin tek anahtarları konumunda bulunurlar. Bu nedenle dişler üzerinde estetik bir görüntü sağlayacak ve sağlıklı şekilde kullanım oluşturacak birçok farklı uygulama geliştirilmiştir. Uygulamalar arasında son yıllarda en çok tercih edilenlerden birisi ise Porselen Diş Kaplama Ataşehir olmaktadır. Porselen kaplama, kaybedilmiş dişlerde ve dişlerde bulunan çeşitli estetik bozukluklarda tercih edilen bir protez uygulaması olarak çürük dişler veya eksik dişler noktasında uygulanabilir. Sorunlu diş üzerinde yapılan ölçüler ile birlikte profesyonel hekimler tarafından gerçekleştirilen porselen kaplama işlemi, hijyenik bir yerde oluşturmakla birlikte yeniden diş kullanımının oluşturulması için tercih edilen bir tedavi yöntemidir.

Porselen Diş Kaplama İşlemi Nasıl Yapılır?

Ağız içerisinde sağlıklı bir diş yapısının oluşturulması ve yeniden doğru bir gülümseme elde edilebilmesi için çoğu insan tarafından yetişkinlik yaşlarında tercih edilen Porselen Diş Kaplama Ataşehir işlemidir. En doğal amaçları arasında doğal bir çiğneme ve rahat bir konuşma oluşturmayı barındırır. Ortodonti birimi bünyesinde yer alan hekimlerimiz tarafından merkezimizde gerçekleştirilen porselen kaplama tedavileri ciddi bir tedaviyle gerçekleştirilirken tüm temizlik ve hijyen koşullarına dikkat edilmelidir. Uygulama yapılacak olan işte temizlik ve aşındırma uygulandıktan sonra ölçülerin alınması ile birlikte protez diş hazırlanır. Küçülmüş olan diş üzerinde uygulaması gerçekleştirilir. Böylece sabit bir şekilde kullanılabilecek yeni dişlere sahip olunur.

porselen diş kaplama ataşehir

Porselen Diş Kaplama İçini Oluşan Maliyetler

Farklı bütçelere sahip hastalarımız tarafından merkezimize başvurularak Porselen Diş Kaplama Ataşehir çalışmaları talep edildiğinde uygulamaya göre farklı fiyatlar talep edilebilmektedir. Merkezimizde dört farklı çeşitte olmak üzere metal destekli, zirkonyum, full porselen ve yaprak porselen gibi kaplama çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca uygulamanın gerçekleştirilme kalitesi ve hekim kalitesi de fiyatlarda etkilidir. Yapılan bu kaplama işlemlerinin her biri için farklı bir fiyatlandırma vardır. Maliyet bulunduğu için porselen diş fiyatları noktasında net ücret alabilmeniz amacıyla merkezimizi ziyaret ederek hekim kontrollerini gerçekleştirmeniz ve tedavi uygulamasına geçiş yapmanız gerekir. Bu sayede uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile birlikte porselen diş uygulaması yaptırabilirsiniz.

Porselen diş, çeşitli nedenlerden ötürü kullanılamayacak ya da kaybedilmiş olan dişlerin yerine estetik ve ağız yapısına en uygun olan porselen kaplama ya da diş protezlerine verilen isimdir.

Genellikle çiğneme kabiliyetini, diş yapısını, estetik görünümü ve çene sağlığını korumak adına diş hekimleri tarafından önerilen ve uygulanan bir işlem olan protez işlemi son dönemlerde de diş hastaları için oldukça rövanşta bir uygulamadır.

Protez diş uygulaması, sadece diş kaybı ya da çürümesi durumunda değil estetik olamayan görüntü, sararma ya da dişte kırılma durumlarında da yapılabilir.  Protez diş uygulaması yapılacak hastaların yaşlarının çok ender durumlar dışında 18 yaşını geçmesi gerekmektedir. 18 yaşından küçük olan çocuklarda uygulanmamasının nedeni, ağız ve diş gelişiminin henüz tamamlanmamış olmasıdır.

Sosyal Medyalarımız

Randevu Almak İçin:

[contact-form-7 id=”110″ title=”Randevu Formu | Orident.net”]