fbpx

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Özel Ataşehir Orident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak temel prensiplerimiz, sürekli gelişen tıp teknolojilerini yakından takip etmek, geleceğin dental tanı ve tedavi yöntemlerini hayata geçirmektir. Eğitimlerini Türkiye’nin en seçkin tıp fakültelerinde tamamlamış uzman doktor ve profesyonel sağlık kadromuz, ülke standartlarında teknolojik donanımımızla insan sağlığına değer katmaya devam ediyorlar. Bilgi ve teknolojinin insan sağlığı için bir araya getirildiği Özel Ataşehir OriDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olmanın farkıyla bilgi ve teknoloji üretmeye devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bugüne sürekli artan başarımız ve insan sağlığını her şeyin üstünde tutan bakış açımız gücümüze güç katıyor. Polikliniğimiz, çatısı altında görev alan tüm çalışanlarıyla birlikte kaliteyi daha sağlıklı bir geleceğe taşıyor ve bu kutsal görevin bilinciyle çalışmalarına devam ediyor. Hedefimiz; genel poliklinik hizmetlerimiz ile sağlık sektöründe referans gösterilen bir sağlık kurumu olmaktır.

Özel Ataşehir Orident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğimizi hastalarımıza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla en son teknolojiye ayak uydurarak ve yeni gelişmelere açık olarak seçkin hekimlerimiz, uzmanlarımız, asistanlarımız ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmet verişe başlamış bulunmaktayız.

Doktorlarımız

doktor 122

Dr. Dt. Dilara Dinç

1991 Yılında İstanbul’ da doğmuştur. 2009 Yılında Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’ nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ nde lisans eğitimine başlamıştır. Üniversite eğitimi esnasında çocuklarla ilgili çeşitli sosyal sorumluluk projelerinde yer almıştır. 2016 Yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’ nda doktora programına başlamıştır. Uzmanlık eğitimi esnasında da sosyal sorumluluk projelerinin yanında katıldığı kongre ve eğitimler ile kendini geliştirmeye devam etmiştir. B2 seviyesinde İngilizce , başlangıç seviyesinde Türk İşaret Dili bilmektedir. Türk Pedodonti Derneği, Türk Diş Hekimleri Birliği, Avrupa Pedodonti Birliği, Amerika Pedodonti Birliği, Bir Çocuk Bir Umut Derneği, TEMA Vakfı üyelikleri vardır.

marmara üniversitesi diş hekimliği fakültesi diş

Dt. Beyza Kolçak

Akçakoca Anadolu Öğretmen Lisesi’nden 2014 yılında mezun olup Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başlamıştır. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli ulusal/uluslararası kongre ve seminerlere katılmış, “Diş Dostum” adlı sosyal sorumluluk projesinde aktif rol alarak toplumda ağız ve diş sağlığı uygulamaları hakkında bilinç oluşturma çalışmaları yürütmüştür. Bitirme tezini Periodontoloji Anabilim Dalı’nda “Periodontoloji Kliniklerine Başvuran Hastaların Periodontal Durumlarına Eşlik Eden Diyabet ve Kardiyovasküler Hastalıkların Görülme Sıklıkları” üzerine yazmıştır. Mezuniyeti sonrası iş deneyimine ek olarak “Kırık Alet Çıkarma” kursuna katılmıştır. Kliniğimiz bünyesinde genel diş hekimliği çalışmalarına devam etmektedir.

doktor 81

Dt. Kadir Erkan

Kadir Erkan 1992 yılında Van Merkez’de doğmuştur. 2011 yılında Van Fen Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı sene Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazanarak, bir yıl İngilizce hazırlık eğitimi almış, 2017 yılında diş hekimliği eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Tez çalışmasını restoratif diş hekimliğinde çürüklerin dişlerde meydana getirdiği harabiyetin cad-cam ile incelenmesi üzerine yapmış, yaptığı çalışma uluslararası Kopenhag Orca 2018 Kongresinde sunulmuş ayrıca “Caries Research” adlı uluslararası bilim dergisinde yayımlanmıştır. 2017-2018 yılları arasında Özel Orident Ağız ve Diş Sağlığına katılarak genel diş hekimliği halen görevini başarıyla sürdürmektedir. Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği üyesi olup, “Klinik olarak Lamina Uygulaması ve Simantasyonu” sertifikasına sahiptir.

dt. göktuğ kocaoğlu

Dt. Göktuğ Kocaoğlu

Balıkesirde doğmuştur. 2014 yılında Ankara’da bulunan Milli Piyango Anadolu Lisesi’nden mezun olmuş ve aynı yıl Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ne başlamıştır. Marmara Üniversitesi’nde eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamış ve bitirme tezini Periodontoloji Anabilim Dalı’nda “Gingivektomi Operasyonları Sonrası Yara İyileşmesini Etkilen Faktörler” üzerine yapmıştır. 2017 yılında TDB 23. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi’nde “Dental Olimpiyatlar”a katılmış ve 3.’lük elde etmiştir. Üniversite eğitimi sırasında ve sonrasında estetik diş hekimliği, implantoloji, endodonti ve periodontoloji alanında pek çok kurs ve seminere katılmıştır.

form 1

Bizimle İletişime Geçin