Gülüş Tasarımı

 

Özgüveniniz görünüşünüz hakkında ne hissettiğinizle doğrudan bağlantılıdır.
Gülüş tasarımı tedavisi gülüşünüzü dönüştürmenin ve özgüveninizde
artış sağlamanın en iyi yollarından biridir.

Gülüş Tasarımı Nedir ?

gulus tasarimi 2

Özgüveniniz görünüşünüz hakkında ne hissettiğinizle doğrudan bağlantılıdır. Gülüş tasarımı tedavisi gülüşünüzü dönüştürmenin ve özgüveninizde artış sağlamanın en iyi yollarından biridir. Peki gülüş tasarımı tedavisi tam olarak nedir ve nasıl çalışır?

Gülüş Tasarımı, hayalinizdeki gülümsemeyi gerçeğe dönüştüren benzersiz bir tedavidir. Hastalar dişlerini değerlendirebilir ve mükemmel, ideal görünümlerini sağlayan bir plan oluşturabilirler. Başlangıçta tedavi, iyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için mevcut dişlerinizin tam bir değerlendirmesi alınarak başlar. Dişlerinizin dijital görüntülerini çektikten sonra, dişlerinizi dijital olarak kolayca yeniden yapılandırılır. Bu fotoğraflarla, diş hekiminiz, gülüşünüzde yapmak istediğiniz değişiklikleri dinler ve ardından ortak bir tasarım sürecine başlayabilirsiniz. Ekranda tam olarak oluşturulmuş bir fikirle, her zaman hayalini kurduğunuz gülümsemeyi net bir şekilde görebilirsiniz!

Gülüş Tasarımı, çok çeşitli diş sorunlarını düzeltebilir. Gülüş tasarımının adımları ve istenen sonuçları, her hastanın benzersiz ihtiyaçlarını ve kişisel hedeflerini yansıtacaktır. Orident, Gülüş tasarımı planını özelleştirirken her hastanın yaşını, cinsiyetini ve benzersiz yüz özelliklerini dikkate alır. Hiçbir gülüş tasarımı planı aynı değildir!

Sizi ve gülüşünüzü önemsiyoruz…

Gülüş Tasarımı Hangi İşlemleri İçerir?

Gülüş Tasarımı ile şunlar yapılır:

ikon

Dişlerin hizasını dengelenir

ikon

Dişler beyazlatabilir ve aydınlatılabilir

ikon

Daha iyi bir diş eti-diş oranı elde edilebilir

ikon

Tüm yüzün daha genç ve sağlıklı görünmesi sağlanır

ikon

Dişler ve diş fonksiyonları güçlendirilir

ikon

Gülümsemeniz simetrik bir görünüme kavuşur

ikon

Ön dişler aynı yükseklik ve genişlikte tasarlanabilir

Kişiye özel Gülüş Tasarımı planı bunlarla sınırlı olmamakla birlikte şunları içerebilir:
Invisalign, Diş Beyazlatma, Diş Kronları, Porselen Kaplamalar, Kompozit Kaplamalar, Diş İmplantları, Diş Eti Şekillendirme ve Kozmetik Yapıştırma. Orident vakanızı değerlendirmek, hedeflerinizi tartışmak ve sizin için en uygun tedavi seçeneklerini önermek için size ücretsiz muayene imkanı sunar.

formm 1 scaled

Bizimle İletişime Geçin

Neden Biz?

nedenbiz 115

İnsan Merkezli Yaklaşım

Erişilebilirlik, süreklilik ve hasta odaklı yaklaşım, başarılı bir tedavi sürecinin temelidir.

nedenbiz 114

Uzman Ekip

Uygulamalar ustalaşmış düzeyde, bilimsel niteliği olan bakış açısıyla planlanmaktadır.

nedenbiz 116

Özel Tasarım

Tıp, teknoloji ve sanatın harmanlanmasıyla idealimiz, doğal gülüşünüzü yeniden kazandırmaktır.

nedenbiz turkce
gulus tasarimi hangi islemler icerir

Gülüş Tasarımı Kalıcı Mıdır?

Gülüş tasarımı yaptıracak kişileri düşündüren konulardan biri de gülüş tasarımı kalıcı mı sorusudur. Gülüş tasarımının ömrü ile ilgili net bir süre vermek doğru olmasa da kronların ve köprülerin ortalama 10 yıl kullanılması beklenir. plak ve tel tedavilerinde ise daha sonra tedavinin geriye dönmemesi için plak ve lingual retainer yapılabilir. Düzenli diş hekimi kontrollerinde görülen aksaklıklar giderilir. Gülüş tasarımı tedavilerinin ömrünü uzatmak için Orident diş hekimleri maximum ayrıntılarla çalışır ve en uygun protokolleri uygular.

Hatalara düşen görevler ise tedavi sonrası bakıma dikkat etmek ve 6 ayda bir diş sağlığını kontrol ettirmektir. Diş sağlığını düzenli kontrol ettirmek tedavilerin ömrünü uzatacak ve gülüş tasarımınızı kalıcı hale getirecektir. Gülüş tasarımı fiyatı hakkında bilgi almak ve size uygun tasarımın ne olduğunu görmek için Orident’in başarılı diş hekimleri ile iletişime geçebilirsiniz.

gulus tasarimi hangi islemler icerir

Sizi ve gülüşünüzü önemsiyoruz…

Öncesi & Sonrası

Sıkça Sorulan Sorular

Estetik dolgu dayanıklı mıdır?

Yapılan estetik dolgunun diş üzerindeki yeri ve büyüklüğüne bağlı olarak, hastanın bakımına, tükettiği renkli yiyecek ve içeceklere bağlı faktörlere göre değişkenlik gösterir. 5 ila 7 yıl arasında kullanım süresi değişmektedir.

Beyazlatılan dişler tekrar eski haline döner mi?

Bu tamamen kemik yapısına bağlıdır. Ayrıca renk veren (kola, ketçap, salça vb.) yiyecek ve içeceklerin aşırı tüketiminde, çok daha hızlı eski haline döner. Fakat her zaman beyazlatma öncesindeki renk tonunun bir ton açığında kalır.

Diş beyazlatma işlemi ne kadar sürer?

Beyazlatma işlemi yirmişer dakikalık iki seanstan oluşur. Toplam süre, diş taşı temizliği ile beraber bir saat kadardır.

Porselen Kuron Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Diğer dişlere göre biraz daha yük taşıma gücü düşük (özellikle arka çiğneme dişi olan, azı dişlerde) olan dişlerde maksimum dayanıklılık sağlayan porselen kuron uygulaması yapılması, bu dişlerin daha uzun süre yük taşıyabilmesini sağlar.

form 1

Bizimle İletişime Geçin