Diş Beyazlatma

 

Renk değişikliği veya lekeli dişler nedeniyle ağzınızı kapatarak mı
gülümsüyorsunuz? Hepimiz dişlerimizle gurur duymalı
ve o inci beyazlarını göstermeliyiz!

Ofis Tipi Diş Beyazlatma Nedir?

Ofis tipi diş beyazlatma dünyadaki en popüler kozmetik diş prosedürüdür. Düşük dozlu ağartma maddeleri içeren ev kullanımı sistemlerinden daha daha etkili ve daha güvenlidir, Ofis tipi diş beyazlatma, nispeten yüksek konsantrasyonda ağartma jelinin güvenli, kontrollü, ağrısız kullanımına izin veren dikkatle izlenen koşullar altında gerçekleşir hemen görünür sonuçlar verir.

ikon

Diş eti ve diş hassasiyetini korur.

ikon

En güvenli diş beyazlatma yöntemidir.

ikon

Ofis tipi diş beyazlatma en hızlı diş beyazlatma yöntemidir.

Renk değişikliği veya lekeli dişler nedeniyle ağzınızı kapatarak mı gülümsüyorsunuz? Hepimiz dişlerimizle gurur duymalı ve o inci beyazlarını göstermeliyiz! Bazen ne kadar fırçalarsak fırçalayalım dişlerimiz gri ve sıkıcı görünür.

Dişleriniz eskisi kadar beyaz değilse kendinizi kötü hissetmeyin. Yaşlanma, yiyecek ve içecekler ve sigara içmek dişlerimizi olumsuz yönde etkileyebilir ve onları lekeli ve sararabilir. Bu durumdaysanız ofis tipi diş beyazlatma yöntemini seçmelisiniz. Orident’in başarılı diş hekimleri sizi ofis tipi diş beyazlatma için ücretsiz muayene olmaya bekliyor.

Sizi ve gülüşünüzü önemsiyoruz…

Diş Beyazlatma Zararlı Mı?

dis beyazlatma 1

Diş beyazlatma, hızlı, öngörülebilir ve nispeten ucuz olduğu için hızla en yaygın kozmetik diş prosedürlerinden biri haline geliyor. Ancak hastalarımız sıklıkla bize “diş beyazlatma zararlı mıdır?” diye soruyorlar. Cevap hayır, diş beyazlatma çok güvenli bir işlemdir.

Diş beyazlatma, bilinen yan etkileri çok az olan çok güvenli bir işlemdir. Yaşanılan en yaygın yan etki, geçici olan ve ağartma işlemi durduktan sonra hızla geçen hassasiyettir. İşlem sırasında dişleriniz çok hassaslaşmaya başlarsa, birkaç gün ara vermenizi ve ardından tekrar başlamanızı öneririz. .

Çalışmalar, bir diş hekimi tarafından yapıldığında tüm ağartma işleminin tek bir kutu kola içmekle aynı etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Bu nedenle, tamamen güvenli olduğundan emin olabilirsiniz. Ancak hamile veya emziren kadınların tedavisinden kaçınırız.

Dişlerinizi beyazlatmak hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizi arayın size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

YouTube video

formm 1 scaled

Bizimle İletişime Geçin

Neden Biz?

nedenbiz 115

İnsan Merkezli Yaklaşım

Erişilebilirlik, süreklilik ve hasta odaklı yaklaşım, başarılı bir tedavi sürecinin temelidir.

nedenbiz 114

Uzman Ekip

Uygulamalar ustalaşmış düzeyde, bilimsel niteliği olan bakış açısıyla planlanmaktadır.

nedenbiz 116

Özel Tasarım

Tıp, teknoloji ve sanatın harmanlanmasıyla idealimiz, doğal gülüşünüzü yeniden kazandırmaktır.

nedenbiz turkce
dis beyazlatma avantajlari

Diş Beyazlatma Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Gülüşünüz sizin hakkınızda çok şey söylüyor ve diğer insanların sizden aldığı ilk izlenimlerde önemli bir rol oynuyor. Çekici bir gülümseme sergilemek aynı zamanda kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Bununla birlikte, dişleriniz lekeli veya başka bir şekilde renksizse, onları ışıl ışıl bir gülümsemeyle ortaya çıkarmak kesinlikle daha rahat hissettirecektir.

Reçetesiz diş beyazlatma ürünleriyle karşılaştırıldığında, bir diş hekimi tarafından uygulanan profesyonel diş beyazlatma, bireysel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir prosedürde hem diş minesini hem de alttaki dişinizi aydınlatarak hızlı bir şekilde çarpıcı sonuçlar sağlar.

Bu basit diş estetiği tedavisinin sizin için uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olmak için profesyonel diş beyazlatma tedavisinin 8 faydasını derledik.

dis beyazlatma avantajlari

Sizi ve gülüşünüzü önemsiyoruz…

Profesyonel Diş Beyazlatma Tedavisinin 8 Faydası

ikon

Daha Güvenli Tedavi

ikon

Kendinize olan güveninizi artırır

ikon

Daha Parlak ve daha etkili Bir Gülümseme

ikon

Diş hekimlerinin uyguladığı beyazlatma yöntemi uzun ömürlüdür.

ikon

Ağız sağlığınızı korur

ikon

Profesyonel Yaşamınız İçin Bir Destek

ikon

Profesyonel Diş Beyazlatma Yöntemi size özeldir

ikon

Hızlı sonuç verir, tek bir randevuda dişleriniz beyazlatılabilir

dis beyazlatma 2

Diş Beyazlatma Hangi Durumlarda Uygulanır?

Diş beyazlatma tedavisi yaptırmanın birkaç nedeni olabilir. Bu nedenler herkes farklıdır. Saç ve ten rengimiz değiştiği gibi dişlerimizin rengi de değişir. Çok az insan parlak beyaz dişlere sahiptir ve yaşlandıkça dişlerimiz de daha fazla renk ve leke alıp beyazlığını kaybedebilir.

Dişleriniz ayrıca çay, kahve, kırmızı şarap ve kuş üzümü gibi yiyecek ve içeceklerle yüzeyde lekelenebilir. Sigara içmek de dişleri lekeleyebilir. ‘Taş’ veya tartar da dişlerinizin rengini etkileyebilir. Bazı insanlar, bazı antibiyotiklerin veya dişlerde leke tutan küçük çatlakların neden olabileceği yüzeyin altında lekelere sahip olabilir.

Dişlerinizdeki lekelerden kurtulmak, sağlıklı bir ağız ve diş yapısıyla parıldayan dişlerle gülümseyip özgüveninizi yeniden kazanmak için diş hekimleri eşliğinde diş beyazlatma tedavisi öneriyoruz.

Sizi ve gülüşünüzü önemsiyoruz…

Öncesi & Sonrası

Sıkça Sorulan Sorular

Diş beyazlatmanın etkisi ne kadar sürer?

Hastanın renk veren yiyecek ve içecek tüketiminin sıklığına ve kemik rengine göre değişkenlik gösterir. Maksimum bir buçuk yıla kadar etkisi sürmektedir.

Ne kadar sürede beyazlatma işleminin sonucunu alabilirim?

Beyazlatma işlemi toplamda bir saat sürer. Fakat rengin tam oturması ancak bir hafta sonra net görülür.

Beyazlatma yapılırken ağrı hisseder miyim?

Kesinlikle ağrı söz konusu değildir. Beyazlatma işlemi esnasında ve sonrasındaki bir hafta içerisinde 1 saniyelik elektrik çarpmasına benzer hisler olabilir. Bunlar rengin açıldığının belirtisidir.

Beyazlatmadan sonra nelere dikkat etmeliyim?

Beyazlatma işleminden sonra renk reaksiyonu 24 saate kadar sürer. Bu nedenle ilk 24 saat içerisinde renk veren yiyecek ve içeceklerden (şarap, salçalı besinler, limon, portakal, çay, köri soslu besinler vb. ) uzak durulmalıdır. Sigaradan kesinlikle uzak durulmalıdır.

form 1

Bizimle İletişime Geçin