Ataşehir Diş Hastaneleri

Ataşehir Diş Hastaneleri Ataşehir, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Ağız ve diş sağlığı için ataşehir diş hastaneleri

bulunuyor. Diş kontrolü veya tedavisi için özel ataşehir diş klinikleri hizmet veriyor. Son teknolojik aletlerle ve tam teşekküllü yapısıyla ataşehir özel diş hastanesi sadece Ataşehir sakinlerine değil tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. En ufak bir diş probleminizde, estetik yaptırmak istediğinizde ataşehir diş randevu al yaparak, hizmetten yararlanabilirsiniz. Ataşehir Diş Hastaneleri

Ataşehir Diş Hastaneleri

Ağız ve diş sağlığı alanında sağlık kurumları kamu ve özel olarak ikiye ayrılıyor. Kamu kurumları Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri olarak kabul ediliyor. İlçede kamuya ait ataşehir diş hastanesi bulunuyor. Devlete ait ataşehir diş hastanesinde diş sağlığı ve estetiği bölümlerinin tamamı bulunmuyor. Özel randevu sistemiyle randevu almak zorundasınız. Aşırı yoğunluk olduğu için istediğiniz güne ve doktora her zaman randevu alamıyorsunuz.

Özel ataşehir diş sağlığı hastaneleri gece 23.00’a kadar hizmet veren sağlık kurumlarıdır. Ağız ve diş sağlığı alanında tam donanımlıdırlar. Alanında uzman ve deneyimli diş hekimleriyle diş sağlığı problemlerini en doğru şekilde çözüp, tedavi ediyorlar. Güler yüzlü personel ve derdinizi anlayan, dinleyen ataşehir diş hekimleri ile diş problemlerinizi en hızlı ve sağlıklı şekilde ortadan kaldırıyorsunuz. Ataşehir Diş Hastaneleri

Ataşehir Özel Diş Klinikleri

Ataşehir özel diş hastaneleri tam teşekküllü bir hastane hizmeti vermesine rağmen genellikle ataşehir diş poliklinikleri olarak anılıyorlar. Özel diş klinikleri de randevu usulü çalışıyor. Telefonla arayarak randevu alabiliyorsunuz.

Özel diş kliniklerinde devlete ait diş hastanelerinde bulunan bütün bölümler bulunuyor. Bu bölümlere ek olarak implant, diş beyazlatma, diş estetiği, ağız kokusu, porselen diş gibi bölümler bulunuyor. Ayrıca insanların en sık yaşadığı sorunlardan biri olan diş çürüğü ve diş etinin çekilmesi atasehir diş kliniğinde en doğru şekilde tedavi ediliyor.

Ataşehir Diş Hastanesi Özel mi?

Ataşehir’de hizmet veren sağlık kurumlarından biri de Orident Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğidir. Orident, ataşehir diş özel kliniğidir. Poliklinik mükemmel gülüşler, sağlıklı ve güçlü dişler için faaliyette bulunuyor. Tam donanımlı ve uzman diş hekimlerine sahip ataşehir diş merkezi şu tedavileri uyguluyor;

– İmplant

– Diş beyazlatma

– Kanal tedavisi

– Ortodonti

– Ağız kokusu

– 20’lik diş

– Porselen diş

– Periodontoloji

– Pedodontoji

– Diş Hastalıkları (diş ağrısı, diş eti çekilmesi, diş apsesi, diş dolgusu, diş estetiği, diş eti hastalıkları, diş çürüğü)

Klinikte, hastaların ağız ve diş röntgenleri çekiliyor. Özellikle diş korkusu yaşayan küçükler için rahatlayabilecekleri özel ortamlar oluşturulmuş. Tedavi odaları son derece hijyen ve steril durumdadır. Yeni dünya düzeni göz önünde bulundurulduğunda sağlıklı bir ortamda tedavi olmanız için ortamlar hazırlanıyor.  

Ataşehir Diş Randevu Alma

Ataşehir Diş Hastaneleri Ağız ve diş sağlığı problemlerinizde ataşehir diş randevu alıyorsunuz. Randevunuzu www.orident.net web adresinden online olarak  ataşehir diş randevusu alma yapabilirsiniz. İsteyen hastalar  216 313 01 07 çağrı hattından ya da 0505 037 01 07 whatsapp hattından randevu alabilirler.

Klinik, sabah 09.00 ile gece 23.00 arasında hizmet veriyor. Pazar günü harici bu saatler arasında randevu oluşturabilirsiniz. Kliniğin ücretsiz muayene hizmeti bulunuyor. Randevu oluşturmadan önce kliniğin; Kayışdağı Mahallesi, Akyazı Caddesi, No: 79’daki adresine gidebilirsiniz. İlk muayenenizi ücretsiz şekilde olabilirsiniz. Diş hekimi, sorunlarınız ve çözümü konusunda sizi detaylı şekilde bilgilendirecektir.

Nasıl bir tedavi yöntemi uygulanacağı, hangi protez/malzeme kullanılacağı hususunda bilgi sahibi oluyorsunuz. Uygulanacak tedavi, kullanılacak malzemelere bağlı olarak size en uygun tedavi ücreti çıkarılıyor. İlk muayeneyi olduktan ve gerekli bilgilendirmeyi aldıktan sonra randevunuzu, klinikte oluşturabilirsiniz.

Randevu alırken randevu saatinizi ve muayene olmak istediğiniz doktoru kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Klinikte alanında uzman ve konusuna hakim diş hekimleri (dentist) görev yapıyorlar. İstediğiniz birinin adını vererek ataşehir diş uzman hekim randevu oluşturabilirsiniz.

Ataşehir Diş Hastanesi Acili Var mı?

Diş hastaneleri iste kamu ister özel ataşehir diş polikliniği olsun acil servisleri bulunmuyor. Buna rağmen atasehir diş kliniği gece 23.00’a kadar hizmet veriyor. Bu saate kadar oluşacak diş problemleriniz için kliniğe gidebiliyorsunuz. Gece yarısı şiddetli diş ağrısı veya protez problemi olduğundan telefonla iletişime geçebiliyorsunuz.

 Nasıl davranmanız ve uygulamanız konusunda bilgilendiriliyorsunuz. Gerekli ilaç veya yöntemlerle ağrıyı dindiriyorsunuz. Sabah 09.00’dan itibaren muayene ve kontrol için diş hekiminizin yanına gidebilirsiniz.

Ataşehir Diş Hastanesine Ümraniye’den Nasıl Gidilir?

Ümraniye, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden biridir. Ataşehir ile aralarında İstanbul Çevre Yolu bulunuyor. Bu ilçede ikamet edip de ataşehir diş kliniği randevu alanlar, özel arabalarıyla veya toplu taşıma araçlarıyla gelebilirler.

Özel aracınızla kliniğe gitmek isterseniz, E80 çevre yolunu kullanıyorsunuz. Dudullu-Çekmeköy kavşağından Dudullu Caddesi istikametine dönüyorsunuz. Dudullu Caddesi’ni takip ettikten sonra sol tarafta kalan Akyazı Caddesi’ne geçiyorsunuz. Akyazı Caddesi’nde ilerledikten sonra sağ kolunuzda kliniği göreceksiniz.

Ataşehir’e metro hattı bulunmuyor. En yakın metro hattı İmes Bulvarına kadar giden M4 hattıdır. Toplu taşıma ile kliniğe gitmek isterseniz; 10, 10A, 15BK, 21B, 20K, 19e ataşehir diş hastanesi güzergahına giden otobüsleri kullanabilirsiniz.

Minibüsle gitmek isterseniz C70 Dudullu hattı minibüslerine binebilirsiniz. Bu hat Akyazı 69. caddeye kadar gidiyor. Bu durakta inip, yürüyerek gidebilirsiniz.

Üsküdar’dan Ataşehir Diş Hastanesine Nasıl Gidilir?

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden bir başkasıdır. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden Anadolu yakasına geçtiğinizde sizi karşılayan ilk ilçedir. Üsküdar’dan diş kliniğine özel aracınızla veya toplu taşıma araçlarıyla gidebilirsiniz.

Özel aracınızla kliniğe gitmek isterseniz O4 çevre yolunu takip ediyorsunuz. Dudullu-Çekmeköy kavşağından sağa Dudullu Caddesi’ne yöneliyorsunuz. Dudullu Caddesi’ni takip ederken sol taraftaki Akyazı Caddesi’ne geçiyorsunuz. Cadde üzerinde ilerlemeye devam edin. Sağ tarafınızda kliniği göreceksiniz.

Özel aracınızla kliniğe gitmek isterseniz cep telefonunuza veya navigasyona kliniğin konumunu yükleyebilirsiniz. Böylece adres karıştırmadan en hızlı şekilde gitmiş olursunuz.

Metro hattı, Ataşehir’e kadar gitmiyor. Metro hattına binmek isterseniz M5 hattı, Dudullu durağına kadar gidiyor. Bu durakta inip C70 Dudullu minibüslerine binebilirsiniz. Akyazı 69 durağında inip, kliniğe yürüyerek devam edebilirsiniz.

Üsküdar’dan Ataşehir Akyazı Caddesi’ne direk belediye otobüsü seferleri bulunmuyor. 13, 14, 14ÇK, 522, 19D, 19S, C56 hatları Ümraniye İmes Bulvarı, İmes Sanayi Sitesine kadar gidiyor. Bu durakta inip C70 Dudullu minibüslerine binebilirsiniz.

Ataşehir Özel Diş Kliniği

Ataşehir özel diş kliniği, ağız ve diş sağlığı alanında hizmet veren bir sağlık kuruluşudur. Diş çekimi, diş taşı  temizliği, dolgu, beyazlatma gibi bilinen diş hizmetlerinin yanı sıra implant, ağız kokusu, 20’lik dişler, diş eti çekilmesi (periodontoloji) gibi hizmetler de sunuluyor.

Klinikte bebeklerin diş çıkarma dönemlerinden itibaren ergenliğe ulaştıkları döneme kadar ağız ve diş takipleri yapılıyor. Süt dişlerinin kontrolü, sağlıklı bir ağız yapısı için periyodik olarak kontrolleri yapılıyor. Çocukların ilerde düzensiz ve sağlıksız bir diş yapılarının olmaması için kontroller ve gerekli önlemler alınıyor.

Ağız ve diş sağlığı, bakımının yanı sıra güzel görünüm açısından diş estetiği uygulanıyor. Konuşma, gülümseme, yemek yeme problemlerinin olmaması için ataşehir ortodontist diş kliniği ağız yapısına uygun diş estetiğini sağlıyorlar. Öne doğru çıkan, sararmış, birbirine baskı yapan, gömülü dişler ataşehir estetik diş hekimleri tarafından uygun tedavi yöntemiyle düzeltiliyor.

Ataşehir özel diş kliniği görünümlerine önem veren, doğal bir gülüş sağlamak isteyen kişilere istedikleri yardımı ve desteği sağlıyor. Kişiye en uygun ve doğal gülümse sağlamak için modellemeler yapılıyor. Modellemeler ağız, dudak ve diş yapısı üzerinde yapılıyor.

Doğal ve mükemmel bir gülümsemeyi sağlamak için;

– Diş eti seviyelerinin düzenlenmesi,

– Dişlerde beyazlatma işlemi uygulanması,

– Porselen kaplama işlemleri yapılması,

– Metal destekli porselen kaplamalar kullanılması,

– Dolgu işlemlerinde porselen kullanılması  gibi gerekli uygulamalar yapılabiliyor.

Ataşehir özel diş kliniğinde diş tedavi ve estetiği hizmetleri; Merve Dokurer, Kadir Erkan, Emre Eroğlu, Göktuğ Kocaoğlu ataşehir diş hekimi tarafından veriliyor. Uzman ve deneyimli diş hekimlerine güleryüzlü ve profesyonel hemşireler yardımcı oluyorlar.

Ataşehir Diş Hastanesi Ücretleri

Ataşehir özel diş kliniğinde diş hastalığı, tedavisi, estetiği konularında birçok bölüm bulunuyor. Her bölümün tedavi yöntemi farklıdır. Bu nedenle standart bir fiyat bulunmuyor. Çünkü implant tedavisi ile normal bir diş çekimi aynı fiyatlandırılmıyor.

Herhangi bir diş probleminiz varsa, mükemmel bir görünüm ve gülümseme kazanmak istiyorsanız 09.00 ile 23.00 saatleri arasında kliniğe gidebilirsiniz. İlk olarak ağız ve diş röntgeniniz çekiliyor. Muayene, röntgen sonuçları sonucunda diş hekimi probleminizi size anlatıyor. Çözümü ve yapılacak işlemler hakkında sizi bilgilendiriyor. Gerekirse diş çekimi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti tedavisi gibi başlangıç tedavileri öneriyor.

Yapılacak her işlem sizin ağız ve diş sağlığınız için önemlidir. Sosyal ve günlük hayatınızda sorunlar yaşamamak için diş hekiminizin önerdiği işlemleri yaptırmaya dikkat ediniz. Diş hekimi yapılacak işlemler için size uygun bir fiyat çıkaracaktır. Ödeme konusunda muhasebe ile görüşebilirsiniz.

Sosyal Medyalarımız