Diş Ağrısı Tedavisi

Diş Ağrısı Tedavisi İnsan vücudunda bulunan bütün uzuvlar ve organlar oldukça önemlidir ve her birinde meydana gelecek olan problem bütün vücut sistemini etkilemektedir. Ancak diş ağrısı hakikaten en büyük sorunların başında gelmekte ve bütün yaşam kalitesini kesintiye uğratmaktadır. Bundan dolayı diş ağrısı meydana geldiğinde kurumumuza müracaat ederek tedavi yöntemlerine başvurulmalıdır. Günümüzde modern tıp teknikleri ile birlikte çok farklı diş ağrısı tedavisi uygulamaları yer almaktadır. Bu sebeple diş ağrısı ile karşılaşıldığında öncelikli olarak ağrının sebebi tespit edilmeli daha sonra tedavi aşamalarına geçilmelidir. Ağrı tespitinde kurumumuz çeşitli görüntüleme uygulamalarına ve tetkiklere başvurmaktadır. Modern uygulamalarla birlikte ağrı sebebi tespit edildikten sonra tedavi uygulamalarına geçilmektedir.

Modern ve Kalıcı Diş Ağrısı Tedavisi

Kurumumuz her şeyden önce koruyucu hekimlik uygulamaları ile birlikte dişlerin ağrımaması için mücadele etmektedir. Bebeklerden yetişkinlere kadar geniş bir yaş portföyünde koruyucu hekimlik uygulamaları firmamız bünyesinde yer almaktadır. Ancak bazen genetik faktörler kullanılan ilaçlar çevresel faktörler bireyin yapmış olduğu hatalar travmatik vakalar gibi pek çok sebeple beraber diş ağrısı meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda yapılabilecek olan alternatif tedavi yöntemleri hekimlerimiz tarafından belirlenmektedir. En uygun diş ağrısı tedavisi hastanın diş durumuna göre belirlenmelidir. Kurumumuzun bünyesinde çok farklı alternatif tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Kanal tedavisinden diş dolgusuna kadar uzanan geniş bir yelpazede hizmet ve tedavi seçeneklerimiz yer almaktadır.

Kalıcı Diş Ağrısı Tedavisi

Dişin ağrımaya başladığı durumlarda genellikle dişin mine veya altta bulunan pulpa kısmında problemler yaşanmaktadır. Her iki durumda da radikal kararlar alınarak birtakım uygulamalara gidilmektedir. Bu uygulamalarda diş kaplamaları iyi bir çözüm olabilirken aynı zamanda pulpa kısmında yaşanan problemler için kanal tedavisi daha sonraki aşamalarda diş dolgusu uygulanmaktadır. Ancak bazı durumlarda diş kurtarılamayarak çekilmek zorunda kalmakta bu gibi istenmeyen durumlarda da dişte oluşan boşluğun yerine implant gibi kalıcı ve modern çözümlerle doldurma yoluna gidilmektedir. Bu sebeple diş ağrısı tedavisi uygulamalarına hastaya göre çözümler üretmekte olan hekimlerimiz % 100 başarı oranı ile yüz güldüren sonuçlara imza atmaktadır.

Sosyal Medyalarımız